Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру готелю


Дизайн інтер'єру готелю

У готельному бізнесі є два основні чинники, що визначають рівень якості на ринку того чи іншого готелю: рівень сервісу і дизайн. Перше можна оцінити, тільки оселившись, а друге часто є одним з головних критеріїв вибору засоби розміщення. Інтер'єр повинен радувати око і робити перебування постояльця готелю максимально комфортним. Для цього найкраще скористатися послугами професійного і досвідченого дизайнера студії дизайну ARTSHUM.


Дизайн готелю повинен мати певну єдину концепцію. Наприклад, якщо це бізнес-готель, то основний упор повинен бути зроблений на функціональності, а не на естетичності, так як в такі готелі заселяються в основному ділові люди з метою проведення зустрічей, конференцій, семінарів. Для них не грає особливої ролі інтер'єр. Тому зайвий декор тут не потрібен. Якщо це дорогий п'ятизірковий готель, то навпаки, слід створити презентабельний вигляд як в номерах, так і в холі.

Якщо це звичайна тризірковий готель, то в неї вселяються, як правило, невибагливі туристи або люди, які приїхали у відрядження, то для них головне - затишок і зручності в номері. Тому багато коштів в обробку такого готелю вкладати не варто.
Дизайн засобів розміщення починається, як правило, з фасаду будівлі, потім триває внутрішньою обробкою.


Традиційно дизайн включає в себе 3 основні зони:


  1. Оформлення фасаду будівлі.
  2. Оформлення вестибюля.
  3. Зона ресепшен.

Від них залежить перше враження гостей. Тут допускається застосування різних елементів декору, грамотне змішання стилів. Однак необхідно враховувати площу приміщення, щоб не створити відчуття тісноти.
Зона ресепшен повинна не тільки виглядати привабливо в очах гостей, але і бути функціональною і зручною для адміністратора.


Дизайн номерного фонду.
Останнім часом дизайнери часто оформляють номера одного готелю в різних стилях. Це дозволяє постояльця вибрати ту обстановку, яка найбільше відповідає їх перевагам. Адже заселяється досить багато людей, і у всіх різні смаки. Також при цьому враховується кількість осіб в номері.
При обробці готелю рекомендується не забувати про можливі слабкі місця будівлі. Наприклад, якщо в приміщенні є велика кількість стовпів, перекриттів, можна обіграти їх декором і зробити інтер'єр готелю вельми оригінальним.
Також дизайн кошти розміщення повинен відповідати його заявленому статусу. Якщо готель позиціонує себе як дороге місце розміщення, то розкіш в інтер'єрі обов'язкове. Якщо ж це бюджетний варіант, цілком доречні будуть мінімалізм, простота і лаконічність.

Найголовніша вимога дизайну приміщення готелю - щоб постояльці відчували себе як вдома.
Таким чином, дизайн готелю повинен максимально відповідати її концепції та статусу і робити перебування гостей приємним, щоб їм знову захотілося повернутися.