Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру холу готелю, фото, опис.


Дизайн холу готелю

Вхідні готельні холи зосереджені на тому, щоб вразити відвідувача. Хол підкреслює важливість готелю. Це перше побачене місце ввійшли, і його необхідно підкреслити дизайнерською ідеєю, щоб справити позитивний вплив на людей вже в холі. Перша зустріч стають залежною від конкретної готельної зони. Необхідно творче втручання в простір. Це забезпечить так само і меблі, яка пропонує комфорт і функціональність.

Хол є частиною, який використовується в якості зони очікування для реєстрації гостей. Для цієї території повинна бути обрана меблі, яка дасть теплі і привабливі відчуття для клієнтів. При виборі стільців і крісел важливо враховувати, зручні вони чи ні.

Одним із завдань дизайну є створення простору, яке переконує відвідувача зупинитися в цьому готелі. Цей союз між мистецтвом і дизайном створює відчуття архітектурного піднесення і величі.


Дизайн холу готелю

Продумане освітлення і дотику фарби достатньо, щоб радикально змінити атмосферу цього місця. Правильне освітлення має ефективні значення для холу. Тому системи освітлення повинні бути прикрашені так, щоб справити хороше враження на людей. Можна використовувати велику люстру в центрі стелі і систему освітлення навколо неї або предмети з різними стилями і функціями, такі як торшери, настільні лампи, свічки. Тут важливо використовувати правильні системи освітлення у відповідних областях холу.

У готельному холі особлива увага приділяється меблевим і декоративним дизайнам, які сприяють відпочинку і розслабленню.

Дизайнери інтер'єрів студії ARTSHUM досягають максимальної ефективності, забезпечуючи чутливість в кожному з проектів. Наші проекти дозволяють поліпшити хол і збільшити операційний прибуток готелю. Створюємо унікальні простору для забезпечення максимального комфорту клієнтів.

Виконуємо проект, який включає в себе наступні види діяльності:


- Обміри

- План приміщення

- Проект інтер'єру

- 3D-зображення пропозиції

- Готові зразки та інше.


Намагаємося створити сюрприз в деталях, контрасти текстур, квітів і освітлення, завжди підтримуючи гармонію і велике естетичне єдність.

Ключем є можливість адаптації використання загальних зон. Ще одним фактором, який відіграє провідну роль, є технологічне обладнання з меблями і створює передумови максимально використовувати простір.