Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн одномісного номера в готелі


Дизайн одноместного номера гостиници

Дизайнери студії ARTSHUM створюють невеликі проекти одномісних номерів готелів, які здаються важкими, але привабливими для очей з раціональними рішеннями. Прикраса невеликих вузьких просторів, особливо поза великими кімнат, може стати досить приємним з деякими практичними підходами. З сучасними рішеннями стилю можна змінити дизайн одномісних номерів.

Колір, покриття стіни, підлоги і стелі можуть бути дуже корисними. Наші дизайнери пропонують ідеї, які додають глибину і простір для невеликих номерів.


Дизайн одномісного номера в готелі


Готельний номер і різні матеріали відображають гармонію. Почуття, що містяться в колірній концепції дизайну одномісного номера, з використанням різних матеріалів створюють привабливий вигляд. Дизайнери студії сміливо використовує різні матеріали у своєму дизайні і додають в номер художній смак.

Комфорт - це зручні ліжка, функціональність предметів, деталей з урахуванням різних потреб. У сучасному світі неможливо думати про готельному номері без практичних засобів комунікації і масової інформації, таких як бездротове підключення до Інтернету.


Дизайн одномісного номера в готелі


Невеликі деталі, розташування телевізора або кондиціонера, є факторами, які роблять серйозний вплив на комфорт номера.

Іншим важливим кроком в оформленні одномісного готельного номера, є колір кімнати. В даний час науково доведений факт, що кольори, які використовуються в прикрасах, впливають на настрої людей і механізми сприйняття. Все це враховують дизайнери студії ARTSHUM. Колір кімнати з відкритою стіною є більш широку область невеликого номера, один з найбільш знайомих підходів, і працює досить добре. Деталі меблів проектуються з використанням сучасних ліній.