Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Замовити дизайн інтер'єру заміського будинку в Києві


Кожна людина хоче, щоб його будинок був самим унікальним. Адже приватне житло - це відображення смаку і особистості його господаря. Зовнішній вигляд інтер'єру власного будинку може сильно відрізнятися від інтер'єру квартири в місті.
Створення дизайну заміського будинку потрібно розділити на два етапи:
  1. дизайн зовнішньої частини будинку
  2. дизайн оформлення інтер'єру приміщень і кімнат в будинку.

дизайн интерьера загородного дома

При створенні плану дизайну та інтер'єру заміського будинку необхідно виконати безліч проміжних робіт, в які входить з проектування та організація окремих конструкцій будинку.
Також при обмірковуванні дизайну потрібно враховувати особливості розташування різних мереж та інженерних комунікацій, підведених до будинку. Щоб елементи дизайну не заважали інженерних систем і проведення їх технічного обслуговування. До таких інженерних систем відноситься - мережі водопостачання та водовідведення, газопостачання, телефонні і електричні мережі.

дизайн интерьера загородного дома

Дизайн внутрішніх приміщень повинен мати суміжний стиль із зовнішнім виглядом заміського будинку і навколишнім його ландшафтом. Але не потрібно брати це правило за основу. Часто можна зустріти оригінальні дизайнерські рішення, де перетинаються класичні і ультрасучасні стилі інтер'єру.
При виборі дизайну окремих кімнат потрібно чітко усвідомлювати їх цільове призначення. Дизайн повинен підкреслити особливості приміщення, а не бути загадкою для оточуючих.
Вибираючи дизайн фасаду будинку, потрібно враховувати клімат зони, в якій він знаходиться. Адже від дизайну будуть залежати застосовуються будівельні матеріали.

дизайн интерьера загородного дома

 Проект дизайну фасаду повинен бути продуманий до самих дрібниць, так як окремі компоненти можуть надати будові індивідуальний і вишуканий вигляд, а так же навпаки все зіпсувати. Перш за все, важлива гармонія за кольором і фактурою оздоблювальних і облицювальних матеріалів. 

дизайн интерьера загородного дома

 
Від оформлення фасаду залежить і весь дизайн приватного будинку в цілому.Потрібно бути обережним, особливо при невеликій кількості грошових коштів.Якщо зробити фасад багатим і статусним, то і інтер'єр повинен буде цьому відповідати. Краще знайти щось середнє і вибрати щось більш просте і нехитре. 

дизайн интерьера загородного дома

  
Найкраще проект дизайну випробувати на віртуальній моделі заміського будинку. Для досягнення цих цілей існує безліч програмного забезпечення. У режимі реального часу можна приміряти на будинок і його кімнати той чи інший стиль, ту чи іншу забарвлення.