Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру кабінету


Дизайн інтер'єру кабінету

Кабінет керівника є своєрідним серцем офісу. Це універсальне місце, яке є візитною карткою компанії.
Тут відбуваються важливі ділові переговори, наради, тут підписують договори, і приймають рішення. Це не тільки особисте робоче місце директора, це ще й важливе суспільне простір. Тому, дизайн кабінету директора повинен бути дуже солідним і представницькими, а крім того, досить затишним і зручним для роботи.


Дизайн інтер'єру кабінету


У різних компаніях кабінети директорів можуть мати абсолютно різні форми і виконувати різні функції. Це може бути комплекс з декількох кімнат, і частина житлового приміщення, де мешкає директор зі своєю сім'єю, але найпоширеніший варіант директорського кабінету - це одне велике, просторе приміщення.

Дизайн інтер'єру кабінету

Вид кабінету директора, використані там аксесуари, меблі, колірна гамма повинні входити в загальну дизайнерську концепцію організації, підходити під її індивідуальний стиль. Обов'язковими елементами робочого кабінету директора повинні бути зручні столи - письмовий і переговорний, а також зручні крісла, книжкові шафи і стелажі для документів і дисків. Як правило, саме в директорському кабінеті знаходиться сейф. Він може бути як замаскованим і непомітним, так і бути обіграним в дизайні інтер'єру.

Дизайн інтер'єру кабінету


Дизайн інтер'єру кабінету

Тут доречний стиль хай-тек, використання металевий і скляних матеріалів, акцент на сучасній техніці і апаратурі. Для консервативних компаній більше підійде класичний стиль, з його дорогими прикрасами, масивними меблями з дороги, рідкісних порід дерева, з елементами розкоші - як картини в позолочених рамах, оббивка з натуральної шкіри та інше..