Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру спальні, будинки, фото, опис.


ДИЗАЙН СПАЛЬНІ

Облаштування спальні - процес хоч і приносить задоволення, але аж ніяк не є простим, так як дуже важливо врахувати всі дрібниці. Обстановка даного приміщення повинна дарувати почуття комфорту і затишку, налаштовувати на спокійний лад. Однак це зовсім не означає, що спальна кімната обов'язково повинна бути виконана в стриманому стилі, без використання будь-яких «кричущих» елементів. 


1. Екстравагантне оформлення


Щоб створити стильний дизайн спальні, доведеться відкинути всі стереотипи і поекспериментувати. Оскільки екстравагантні приміщення практично не обходяться без ефектних деталей, відмінним рішенням стане використання абстрактних картин, футуристичних світильників, меблів, що має незвичайну форму та інше. Також не слід боятися поєднувати несумісні на перший погляд речі. 


2. Молодіжний варіант


Інтер'єр кімнати молодих людей має мало спільного з екстравагантним. Стіни зазвичай обклеюють шпалерами яскравого кольору або з строкатим малюнком, а також фотошпалерами. Також відмінним рішенням стане їх фарбування водоемульсійною фарбою незвичайного кольору. Можна поєднувати кілька різних відтінків, створюючи на стінах оригінальні візерунки або просто пофарбувати їх різнокольоровими смугами. При цьому підбирають сучасні меблі і модні декоративні деталі. 


3. Королівське оформлення


Для просторої спальні чудовим варіантом стане придбання великому ліжку з узголів'ям і балдахіном над нею. Поряд з такою постіллю вдало буде виглядати меблі, стилізована по певну епоху. Вдалим доповненням стане використання ліпнини, віконних рам і інших елементів, що створюють розкішну атмосферу в приміщенні.


4. Спальня в стилі кантрі


Сільська оформлення спального приміщення - чудове рішення для міської квартири. Для його реалізації використовуються найрізноманітніші елементи декору, які досить часто можна зустріти в сільських будинках. Прості меблі, білизна зі звичайним малюнком, нехитрі штори ідеально підходять для створення стилю кантрі. Прекрасним варіантом стане придбання плетених меблів. Що стосується матеріалів, в такому інтер'єрі відмінно виглядають необроблений камінь і деревина.


5. Консервативне оформлення


Даний варіант передбачає створення непомітного дизайну спальні. По центру кімнати розташовують ліжко, імеющуюневисокое узголів'я, над яким можна повісити дзеркало або картину. Гарним доповненням стане розміщення пари тумбочок з настільними лампами. Розбавити нудну атмосферу можна за допомогою вишуканих статуеток, декоративних подушок яскравого кольору, фоторамок з фотографіями, свічників та інше.Дизайн інтер'єру спальні


Дизайн інтер'єру спальніДизайн інтер'єру спальніДизайн інтер'єру спальні

<

Дизайн інтер'єру спальні

Дизайн інтер'єру спальні


дизайн интерьера спальни


Дизайн інтер'єру спальні


Дизайн інтер'єру спальні


Дизайн інтер'єру спальні


Дизайн інтер'єру спальні


Дизайн інтер'єру спальні


Кожен домовласник ПОТРЕБУЄ ЩО БИ ЙОГО СПАЛЬНЯ МАЛА безтурботність і комфортній атмосфері.

Спальня-місце релаксації, тому ми рекомендуємо сучасний і мінімалістський дизайн інтер'єру декор, який зробить ваш сон спокійним. Що означає мінімалістський сучасний дизайн? Це означає, все тримати на мінімальному рівні, без надмірностей. Немає необхідності перевантажувати кімнату зайвими або величезними предмети. Ви повинні відчувати себе комфортно, стиль поєднує в собі чудовий зовнішній вигляд з функціональністю. Кольори, мінімальні і сучасні маю на увазі світле і яскраві настільки білий, як нейтральний колір-це ідеальний і правильний колір цього стилю. Але якщо ви віддаєте перевагу більш теплі, нейтральні кольори, бежеві або кремових відтінків фарб для стін з поєднанням більш темних тонів того ж кольору. Те ж саме стосується для кожної комбінації для кімнатних квітів. Розслабляючий для очей тон. Ліжко має бути простий з мінімальним декором, шафа з достатньою кількістю складських приміщень, простий тумбочки на ваш смак. А підлогове покриття може бути дерев'яним, дерево створює атмосферу затишку. Як акценту може бути яскравий килим, додавши життя в загальний вигляд.