Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру залу будинку, котеджу


ДИЗАЙН ЗАЛУ

Зал вітає гостей, а інтер'єр є «обличчям» кожного будинку або котеджу. Всі модні тенденції інтер'єру залу втілюються в якості, красу і комфорт. Якщо хочете, щоб зал в вашому домі був облаштований з натуральних матеріалів і предметів дизайну, виділявся оригінальністю, простотою і романтикою - звертайтеся в дизайн студію ARTSHUM.


дизайн интерьера зала дома

Весь будинок повинен відповідати кольору і підібраному стилю. При плануванні облаштування залу слід підходити обережно, не поспішати. Допомогти у вирішенні цієї турботи допоможуть професіонали. Завдяки великому досвіду наших дизайнерів, ви зможете отримати потрібну пораду і класний дизайн. Кожен сезон диктує правила оформлення дизайну.

Щоб не ганятися за новинками , найкращим варіантом буде вибрати класичний стиль зали і меблів, який ніколи не вийде з моди.

Якщо дизайн інтер'єру залу зачаровує, то в цей будинок завжди хочеться повернутися. Головне правило стилю - це цілісність обробки і підбір меблів. Такий тандем створить неповторну атмосферу залу. При виборі меблів, важливо, щоб вона відповідала певним правилам при оформленні інтер'єру. Важливий аспект для меблів - легка чистка, міцність і стійкість до механічних навантажень. Слід використовувати тільки екологічно чисті матеріали

Стеля, стіни і підлогу можуть бути зроблені з каменю та дерева. Наші співробітники підберуть різноманітні обробки. Відмінним варіантом є вибір звичайного білого стелі. Для створення такого стелі потрібні професійні знання і навички. Не нехтуйте вибором форми стелі, а також кольору, тому що коридори зазвичай невеликі, тому не так легко приховати помилки в цій кімнаті.

Для стін ми пропонуємо використовувати матеріали на основі натуральної сировини, такого як бамбукові шпалери, з плетеними орнаментами або нанести на стіни структурну фарбу і отримати рельєфний малюнок. Як варіант - імітація шпалер дерево або камінь. Новий дизайн інтер'єру залу створює простий і в той же час вишуканий вигляд.