Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру квартири


Дизайн квартири

Наша дизайн студія інтер'єру "ARTSHUM" розробить для вас унікальний дизайн інтер'єру квартири, який буде максимально сформований під Ваш спосіб життя і Ваші художні погляди. Створимо тим самим комфортне проживання у Вашому житті.
ДЕЯКІ ІДЕЙ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ:


1.За рахунок використання природного освітлення. Природне світло оживляє простір. Дзеркала ідеально підходять для розширення простору - це дасть ілюзію, що простір більше, ніж є насправді.. 


2. Розділити простір інтер'єру квартири на функціональні зони. Визначення зони діяльності зробить ваше простір функціональним. Створіть зони для кожного виду діяльності ніж Ви будете займатися в цій частині кімнати: харчування, сон, робота, відпочинок, навчання та інше. Спробуйте використовувати книжкові шафи або ширми, щоб створити певні зони в приміщенні. Книжкові шафи є відмінним варіантом, оскільки вони також забезпечують додатковий простір для зберігання.

3.Високій книжкові шафи до стелі підкреслять вертикальність вашого простору, створюючи ілюзію що висота стелі більше ніж є насправді. Створить своєрідний дизайн інтер'єру квартири..

4. Використовуйте меблі в дизайні інтер'єру, яка багатофункціональна в невеликих приміщеннях, простір потрібно використовувати максимально функціонально, тому важливо його збільшити створити більше вільного місця. Пуфи і лавки можуть виконувати подвійну обов'язок як журнальні столи і додаткові стільці. Їх часто використовують для зберігання речей це варіант, який є бонусом, оскільки ви можете ніколи не мати надто багато шаф, особливо в невеликому просторі;

5.Безлад -це смерть для невеликого простору, часто місця не вистачає в невеликих квартирах. Ящики для зберігання з кришками або корзини ідеально підходять для швидкого наведення порядку. Зберегти те, що ви використовуєте часто під рукою і інше в шафі або під ліжком..