Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн-проект інтер'єру двокімнатної квартири, фото, опис.


ДИЗАЙН двокімнатної квартири

Досить часто хтось скаржиться на те, що живе в маленькій двокімнатній квартирі і не має сенсу робити ремонт з урахуванням якогось стилю. Але з вами не погодяться співробітники студії дизайну ARTSHUM. Це не дивно, тому що наші професіонали з радістю візьмуться за такий проект, щоб допомогти вам.
Що потрібно зробити в разі, якщо ви плануєте відремонтувати свою двокімнатну квартиру, так це провести дуже ретельний попередній аналіз кожної кімнати. Іншим ключовим моментом у створенні комфортного і красивого інтер'єру є правильний вибір його стилю.
Допомогти вибрати стиль зможуть дизайнери студії дизайну ARTSHUM. За рішення вашої проблеми вони беруться дуже ретельно, кожна деталь розглядається кілька разів, і кінцевий результат справить на вас враження.
 


Дизайн интерьера гостиной в доме, квартире, в гостинице

ДВОКІМНАТНА квартирі запроектовані талановитих дизайнерів СТУДІЇ ARTSHUM, ЯКІ, ЯК ЗАВЖДИ, ПОКАЗУЮТЬ ВИСОКИЙ МАЙСТЕРКЛАС З РОЗРОБКОЮ СКЛАДНОГО СТИЛЮ

Что впечатляет, так это открытое пространство без дополнительных дверей и барьеров.

Вітальня і кухня знаходяться в одній великій кімнаті, а як роздільник використовується високий бар зі зручними кріслами. За ним ховається добре обладнана кухня з функціональним кухонним островом і великою кількістю вільного місця. Все це триває в мінімалістському стилі, в контрасті меблів і стін з природним кольором, створює відчуття елегантності.

Геометрія приходить на допомогу, коли мова йде про чергуються гострих і закруглених поверхнях в меблів і навіть дизайні квартири. Замість подовженого столу набагато кращим рішенням є невелике друге стіл. Такий варіант більш зручний, коли гості приходять, і це також дає відчуття простору.


z_967532f6.jpg

У спальні знаходимо тонку атмосферу в основному темних і приглушених тонах, які створюють ідеальну атмосферу для усамітнення. Незважаючи на невеликі розміри, він може бути в природному стилі, щоб компенсувати невеликі розміри. Жовті стіни з акцентами чорного кольору, зроблять інтер'єр більшим, і в той же час буде мати унікальний вид. Білий диван на цьому тлі вдало вписується в цей інтер'єр.
 
Світло - ще один несподіваний спосіб майже магічно збільшити відчуття простору. Вікна, розсіяні джерела світла і розумне використання дзеркал будуть творити дива навіть в самій маленькій кімнаті.

Якщо квартира не велика, потрібні тільки великі ідеї і величезні бажання. У дизайнерській студії ARTSHUM завжди.