Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру маленької квартири


ДИЗАЙН МАЛЕНЬКОЇ КВАРТИРИ

МАЛЕНЬКА КВАРТИРА ЗАВЖДИ Є ПРОБЛЕМОЮ


Це не означає, що має бути незручно. Насправді комфортно і стильно жити і в невеликому просторі, але при цьому можна мати досить місця для сім'ї.Створити дизайн інтер'єру в такій квартирі непросто. Часто це вимагає нетрадиційних рішень. Інтер'єр слід розглядати так, щоб обсяг пам'яті, доступний використовувалося функціонально і привабливо. Маленька квартира вимагає правильного планування простору. Навіть місце під вікном або за дверима потрібно раціонально використовувати. 

дизайн интерьера маленькой квартиры


Вирішити такі завдання зможуть професійні дизайнери. Досвід роботи з дизайном маленьких квартир Києва мають фахівці студії дизайну ARTSHUM.Наші дизайнери впроваджують нові форми і ідеї в малогабаритних квартирах.Великий асортимент будівельних матеріалів і виробництво індивідуальних меблів, різні аксесуари допомагають цьому.

У невеликій квартирі коштує читав функціональність кімнат і застосовувати їх, як невелике поділ. Зал можна використовувати для відпочинку, сну, офісної роботи. У такій квартирі важливо зосередитися на яскравих кольорах стін, прохолодних тонах, таких як білий, сірий, синій, зелений. 

Використання великих дзеркал і блискучі поверхні роблять маленький інтер'єр більшим. Дзеркало відображає не тільки світло, а й створює відчуття більшого простору. Вони створюють оптичну глибину і можуть відображати всю стіну. 

дизайн интерьера маленькой квартиры

Невеликі апартаменти можуть бути зроблені красиво, практично і комфортно.Шпалери визначають стиль і роблять квартиру невеликим прикрасою.
Коли хочете облаштувати невелику квартиру, необхідно звернути увагу на деякі правила. Починаємо з меблів. Для невеликих кімнат підходить невелика меблі. Вибрати зручну і практичну меблі, яка доповнює простір оптично, запропонують наші професіонали. Практичне розв'язання для маленької квартири може виходити від рішення використовувати індивідуальні меблі, яка допоможе вам зробити вашу маленьку квартиру повністю доступною

дизайн интерьера маленькой квартиры

Невеликі розміри кухні не позбавляє можливість комфортно і стильно харчуватися. Кухонна білого кольору і меблі в стилі мінімалізму ідеально підходять для маленької квартири. Фасади кухонних шаф, без виділяються ручок зливаються з білими стінами. Кухня, хоча здається маленькою, повністю обладнана технікою - здебільшого, звичайно, не видно. Виділяється місця для зберігання.
  Якщо ви будете тримати маленьку квартиру в порядку, вона буде виглядати більш широкої та гостинною, незалежно від того, наскільки вона мала.