Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн проект інтер'єру пентхауса


ДИЗАЙН пентхаусу

Пентхаус - ЦЕ розкішні апартаменти, РОЗТАШОВАНІ НА ОСТАННІХ ПОВЕРХАХ, ІЗ ВІКОН ЯКИХ ВІДКРИВАЮТЬСЯ ВИДИ СВЕРХУ.


дизайн интерьера пентхауса

Вони часто мають ексклюзивні зручності, такі як приватні ліфти, сади на даху або басейни. Додаються ще кілька елементів, як наприклад, стіни зі скляних фіранок, склепінні стелі, меблі під замовлення. Це справжній палац в небі.

Дизайнерська студія ARTSHUM теж працює з таким видом житла. Якщо ви любите гарні розкішні інтер'єри дизайнерських проектів, то вам до нас.

Все, що можна придумати, можна зробити. Ви шукаєте елегантність і розкіш або бадьорість, природне світло і яскраві кольори. Наші дизайнери можуть змінити реальність відповідно до ваших потреб і побажань.

Їх турбота - перетворити квартиру, яка охоплює два поверхи в будинку мрії, де тераса і великі вікна створюють зв'язок з околицями, в унікальність дизайнерської ідеї.


дизайн интерьера пентхауса


Володіння пентхаусів, приносить багато переваг: від візуально привабливого житлового проекту, до чутливого і приватного способу життя, пов'язаного з незвичайними потреб і побажань.

Колір, який використовується з художнім результатом пентхауса, приносить величне почуття до всього дизайну. Прикрашений яскравою сучасними меблями, основний колір також пов'язаний з темними відтінками і яскравими рослинами зеленого кольору. Захоплююча колірна композиція поєднується з меблями і декоративними творами. Виходить затишне відчуття простору, що виходить на місто.


дизайн интерьера пентхауса


Пентхаус фактично складається з двох зон.

Внутрішня колірна палітра пентхауса білого кольору з коричневим і сірим відтінком створює затишок для квартири, а високі стелі і вбудовані світильники з подвійними прожекторами імітують естетику горищ.
Спираючись на форми архітектурного стилю, дизайнери студії ARTSHUM представляють сміливий новий погляд на сучасний дизайн пентхауса. Широкі лінії стелі та підлоги, а також унікальні контури декору об'єднуються, щоб уявити собі незвичну атмосферу.
Спальні для дітей і дорослих зроблені в стилі мінімалізму, а білий фон дають пентхаусу відкритий повітряний простір. Кожен аспект пентхауса розробляється нашими дизайнерами індивідуально .