Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн-проект інтер'єру квартири безкоштовно до ремонту


Наша компанія протягом багатьох років виконує будівельні, ремонтні, оздоблювальні та дизайнерські роботи в квартирах міста Києва. Ми маємо в своєму розпорядженні штатом кваліфікованих фахівців - це будівельна бригада і дизайнери високого професійного рівня. У нас ви можете замовити не тільки проведення ремонту в приміщенні, але також розробку:


  • унікального
  • сучасного
  • оригінального
  • неповторного

Вам не доведеться шукати і наймати окремо будівельників, дизайнера, майстрів по обробці кімнат і інших фахівців, все це зробить компанія «ArtShum». Комплексний підхід до виконання ремонтних і оздоблювальних робіт дає можливість нашим замовникам істотно заощадити свій час і гроші.


Пропонуємо багато цікавих дизайнерських ідей.

Замовити дизайн проект інтер'єру квартири ви зможете на сайті компанії «Artshum», а також зателефонувавши до нас в офіс. Після цього майстер і дизайнер приїдуть до вас додому для проведення огляду приміщення та узгодження питань щодо ремонтних і дизайнерських робіт. У нас ви зможете замовити дизайн проект як для всієї квартири, так і в окремо для кімнат.
У будь-якому випадку всі питання будуть узгоджуватися під час зустрічі. Найважливіші питання, які будуть вирішуватися - це зміна планування, необхідність об'єднання або роз'єднання кімнат, а також вам необхідно буде вибрати стиль і колірну гамму.


3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ І АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД.

У компанії "Artshum" ви зможете замовити розробку професійного дизайн проекту інтер'єру квартири в Києві, а також послугу 3D візуалізації та авторського нагляду. Але про все по порядку. Після зустрічі з вами дизайнер розробляє кілька варіантів проектів дизайн інтер'єрів в різних стилях і кольорах. Ви вибираєте найбільш вам відповідний. В незалежності від вашого вибору, після впровадження ремонтних і дизайнерських робіт в життя приміщення стане:


  • красивим
  • затишним
  • функціональним
  • зручним

Вам і членам вашої сім'ї буде в ньому приємно і комфортно знаходиться. Щоб розвіяти сумніви замовника з приводу зовнішнього вигляду квартири після ремонту, дизайнер "Artshum" рекомендує замовити послугу створення 3D візуалізації. 3D візуалізація дає можливість побачити приміщення в реалістичному зображенні. На цьому етапі у вас є можливість внести зміни в проект дизайн інтер'єру.


А також у нас клієнти з Києва зможуть замовити послугу авторського нагляду. Тобто дизайнери "Artshum" буде контролювати і перевіряти правильність застосування і виконання проекту дизайн інтер'єру.