Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру трикімнатної квартири в Києві


ДИЗАЙН трикімнатної квартири

Елегантність і функціональність - ось основні особливості сучасної квартири, що складається з трьох кімнат. Житлова площа - це простір, правильно використаний в кожній кімнаті.

ТАКЕ БАЧЕННЯ ЗАСНОВАНЕ НА СУЧАСНИХ рішення дизайнерів СТУДІЇ ARTSHUM.

В основі колірної концепції квартири наші дизайнери покладаються на поєднання постійно присутніх чорно-білих, з теплими хвилями зеленого, коричневого та фіолетового відтінків. Колірні контрасти прекрасно доповнюють один одного. Ніжні фіолетові відтінки і різні типи освітлення створюють атмосферу комфорту і затишку. Цей дизайн модний і відповідає сучасним тенденціям. Чіткі форми, точно змішані кольору і формують концепцію нового дизайну інтер'єру, який перетворив стару квартиру в мрію, щоб жити.

Обрані меблі по дизайну, смаку, по класичних форм і характеристикам. Переважний мінімалізм в поєднанні меблів дає вільний простір.

Кольорове поєднання просте, приємне і вишукане, без зайвих надмірностей. Яскравий колір шпалер візуально розширює кімнати, і підходять до будь-якого інтер'єру. Це важливий момент в сучасному стилі. Його застосовують дизайнери студії ARTSHUM, поєднуючи з темними відтінками. Експериментують наші дизайнери з кольором, поєднуючи різні стилі. Медицина стверджує, що правильно підібраний колір впливає на людські почуття.
Дизайн для поверхонь - простий і функціональний. Для стель використовуються відповідні матеріали. Стельові покриття характеризуються різним рівнем і малюнками. Вони мають унікальну конфігурацію і дизайн з освітленням.
Через невеликій площі кухонного простору наші дизайнери збільшують за рахунок балкона. Це забезпечить достатній простір для стильного інтер'єру як продовження кухні. Перевагу віддають полам з ламінату і плитки.
Для дизайну кожної кімнати використовують світло. Тому вікна прикрашають контрастні тканини. Доповнюють природне світло штучним освітленням за допомогою ламп і світильників.

Використовуючи все це, дизайнери ARTSHUM створять вашу квартиру модною, стильною і унікальною.