Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ 3D-інтер'єру квартири, замовити в Києві


Компанія «ARTSHUM» надає високоякісні послуги візуалізації інтер'єру для клієнтів. Ми підкреслюємо конкретні потреби, пропонуючи дизайнерські послуги для широкого кола клієнтів - від власників будинків до власників комерційних приміщень. Ми використовуємо новітні інструменти і технології (3ds max, Vray), які надають вам бажану якість.

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ

Квартира - не просто місце існування, це ваша оселя, адже в ньому буде відбуватися багато важливих подій, і потрібно, щоб інтер'єр гармонійно вписувався в стиль життя вашої родини. Компанія «ARTSHUM» завжди ставить собі за мету допомогти замовнику перетворити житло таким чином, щоб в ньому завжди був затишок, гармонія, тепло і якась родзинка. В цьому і допоможе візуалізація 3D-інтер'єру. Так називається процес і результат створення макета кімнат квартири в 3D-форматі. Подається кілька ракурсів, а деталізація яких допомагає легко розглянути навіть дрібниці, наприклад, аксесуари та інше.

визуализации-интерьера


           

              3D-візуалізацію інтер'єрів квартири зазвичай виконують за таких причин:


  1. Тривимірна візуалізація враховує всі деталі вашого інтер'єру, всі пропорції і розміри вибраних вами об'єктів.
  2. Візуалізація моделює освітлення об'єкта, враховуючи всі джерела світла, втому числі і природне освітлення.
  3. Немає необхідності включати уяву - фотографічне 3D-зображення точно відображає проектований інтер'єр.

визуализации-интерьера
                  

        3D-візуалізацію інтер'єрів квартири виконують через те, що:

 

  1. Тривимірна візуалізація враховує всі деталі вашого інтер'єру, пропорції та розміри вибраних вами об'єктів, моделює освітлення об'єкта, враховуючи всі джерела світла, в тому числі і природне освітлення.

  2. Допомагає наочно змоделювати дизайн інтер'єру. Клієнт на власні очі переконується, як його ідеї можуть бути втілені в життя і наскільки професійно працює команда ARTSHUM;

  3. Демонструє всі плюси об'єкта, приховує мінуси. В залежності від побажань клієнта, можна змінювати деякі деталі і в кінцевому підсумку отримати неймовірно реалістичну картину свого житла. 


визуализации-интерьера

Такий проект можна доповнити підбором дизайнерами матеріалів для майбутнього ремонту і обстановки приміщення. Всі деталі обговорюються з замовником, ми також пропонуємо супровід для всіх наступних робіт. Такий нагляд не просто допоможе зробити все швидше, а й гарантує якість виконання і його гарантію на роки. 

дизайн интерьера спальни

Оптимальним варіантом буде замовити комплекс послуг, тоді фахівці ARTSHUM зможуть комплексно підійти до дизайну вашого житла і втілити всі ваші задуми і мрії в реальність. Звертайтесь, і ми разом з вами зробимо унікальний, оригінальний і найоптимальніший проект дизайну вашої квартири. Ваше життя стане більш яскравим, стильним і комфортним.


дизайн интерьера спальни

дизайн интерьера ванной

дизайн интерьера туалета
 

ВАРТІСТЬ 3D-візуалізації:
Вартість послуги можна розрахувати, скориставшись цією таблицею:

Метраж, м² Пакет
мінімум
Пакет
бізнес
Пакет
Преміум
Терміни, робочих
днів
до 80 м²
60 грн./м²  80 грн./м² 110 грн./м² 10
80 - 200 м² 40 грн./м² 60 грн./м² 90 грн./м² 20
200 - 400 м² 30 грн./м² 45 грн./м² 70 грн./м² 25
от 400 м² 25 грн./м² 35 грн./м² 60 грн./м² 30

В результаті ви отримаєте набір зображень свого інтер'єру в фотографічній якості в форматі JPG з роздільною здатністю 2000х1500 точок на дюйм, достатній для отримання якісної друкованої копії формату А4.

Свою роботу ми можемо проілюструвати прикладами, виконаними в різнихстилях:
Залишилися питання?
Зателефонуйте нам по телефону +38 (068) 099-18-88 і отримайте нашу консультацію або залиште заявку і ми зв'яжемось з вами.