Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Авторський нагляд: дизайн-проекту квартири в Києві і області.


ПОСЛУГА АВТОРСЬКОГО НАГЛЯДУ

авторский надзор дома, квартиры

На сьогодні не кожна дизайн-студія міста не дозволяє замовнику контролювати процес будівництва та обробки надаючи послуги авторського нагляду.

. У студії «ARTSHUM» ви завжди маєте можливість внести корективи в роботу фахівців і здійснювати контроль за виконанням робіт. 
Втілений у життя унікальний дизайн-проект набуває реальних обрисів. Ви помічаєте, як змінюються кухня і вітальня, змінюються прийняті раніше планувальні рішення. Ви берете участь у виборі декоративних та оздоблювальних матеріалів. І, звичайно, ви отримуєте доступ до професійних консультацій.
Буквально через кілька днів після оформлення замовлення, ви побачите, як реалізуються обрані вами інтер'єри квартири, або будинку. Тепер це вже не просто проект в 3D кресленнях, а й щось більше. Ви зможете відчути теплоту стін та помітити рівність підлогових покриттів. У студії «ARTSHUM» завжди дбають про створення затишних інтер'єрів у поєднанні з архітектурними стилями. У зручний для вас час можна провести авторський нагляд, оцінивши масштаби виконаних робіт і внести корективи в дизайн-проект.
Наша компанія "ARTSHUM", пропонує вашій увазі, розробки оригінальних дизайн-проектів квартир, офісів, кафе і ресторанів. Ми здійснюємо, не тільки кваліфіковану допомогу в оформленні наявного дизайну інтер'єру, але і складаємо нові, унікальні дизайн-проекти інтер'єрів, як для новобудов, так і для приміщень після капітальних ремонтів. Висококласний дизайн, з індивідуальним підходом до кожного клієнта і розробкою оригінальних концепт-ідей, в сфері дизайну квартир - наша спеціалізація і основна перевага, перед компаніями-конкурентами.