Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн-проект інтер'єру магазину


ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ МАГАЗИНУ

Проектування інтер'єру вашого роздрібного магазину є темою, що ми шукали останнім часом в зусилля, щоб допомогти бутик купці бути більш успішними і процвітати в сьогоднішньої цифрової ери. Від розповідати історію вашого бренду і створення занурення досвідом, воєдино голову повороту вітрин і вивісок основи, коли справа доходить до роздрібної торгівлі, диявол дійсно знаходиться в деталях, і ми хочемо, щоб ви отримаєте основи вниз погладити.


дизайн магазина


Саме тому в цій статті я буду дивитися на деякі з основ, коли справа доходить до створення ефективних роздрібних інтер'єри, які залучають більше клієнтів в ваш магазин, отримати їх перегляду більше продуктів, і отримати їх в напрямку касі. Це важливо мати на увазі, що з моменту хтось кроки в вашому магазині до моменту вони вирішують касі (або не перевірка), смарт-дизайнерські рішення роблять значну різницю у ставленні до робити ви продаж чи ні.


дизайн магазина


Це добре відомий факт, в роздрібній спільноти, що в Північній Америці, 90 відсотків споживачів при вході в магазин буде повернути праворуч несвідомо. Перша стінка яку вони бачать часто згадується як "влада стіні", і виступає в якості ударостійкого перше враження автомобілю ваш товар, так що не забудьте дати йому додаткові особливу увагу в плані того, що ви вибираєте для відображення і як відображати це. 
Більшість магазинів використовувати кругової траєкторії вправо, щоб отримати клієнтів, щоб йти до задньої частини магазину і приходять на фронт знову. Деякі зробити це ще простіше, покриваючи шлях з різною текстурою або дивитися із загального підлогу, віддаючи належне старій приказці "де очі йти, ноги будуть слідувати.