Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру магазину комп'ютерів


Дизайн інтер'єру магазину комп'ютерів, має на увазі творчу і комерційну дисципліну, яка об'єднує в собі кілька різних областей знань. Послуги проектування дизайну приміщень від компанії "ARTSHUM" - це перш за все спеціалізована практика архітектури інтер'єру, проте він також включає в себе:

  1. елементи внутрішньої обробки;

  2. промислового дизайну;

  3. графічного дизайну;

  4. ергономіки та реклами вашої організації.


Приміщення повинно бути спеціально пристосоване до типу техніки, що продається в цьому просторі. Вдалий дизайн інтер'єру є невід'ємною частиною успішної роботи вашого магазину. Важливим завданням планування дизайну магазина комп'ютерів - є баланс між двома основними офісними заходами: концентрація і спілкування.


Дизайн інтер'єру магазину комп'ютерів


Дизайн інтер'єру магазину комп'ютерів від компанії "ARTSHUM" - це підкреслює тематичний досвід вашого магазину. Наш дизайнер врахує ваші уподобання, а також потенційні бажання ваших споживачів при покупці товарів. Успіх наших проектів вимірюється відгуками наших клієнтів, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті. Наші дизайнери мають гостру обізнаність про те, що магазини і їх проекти є основою для товарів і призначені тільки для подання та створення найкращої можливої середовища, для відображення товару цільовій групі споживачів.


Дизайн інтер'єру магазину комп'ютерів


Елементи дизайну

Оскільки еволюція дизайну і його вплив на продуктивність стали яснішими в наш час, фахівцями компанії "ARTSHUM" була визначена серія стандартів в методах і дизайнерських якостях. Ці стандартизації варіюються від змін до перспективи структури: простору, входів, систем циркуляції, атмосферних якостей (світла і звуку) і суттєвості.


Існує шість основних макетів в проектуванні і дизайні інтер'єру магазину комп'ютерів і планів тиражування:


  1. прямий план;

  2. план шляху;

  3. діагональний план;

  4. вигнутий план;

  5. різноманітний план;

  6. геометричний план.


Детальну інформацію про кожного з них ви зможете дізнатися, зв'язавшись з нашими фахівцями в телефонному або он-лайн режимі.

Після визначення загальної структури та поширення атмосферної тематики, простір створює певне висвітлення, звук і привертає увагу візуального брендингу. Ці елементи дизайну матимуть цілісне вплив на споживача і, отже, рівень продуктивності, який може бути досягнутий.


Який би ви не хотіли дизайн для вашого магазину комп'ютерів, наші фахівці та дизайнери зможуть розробити оптимальний варіант проектування інтер'єру, враховуючи рекомендації світових дизайнерських та архітектурних стандартів, а також ваші уподобання і бажання.