Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру магазину меблів


ДИЗАЙН МАГАЗИНУ МЕБЛІВ

Правильне планування магазина допомагає полегшити консультативне взаємодія з клієнтом як візуально, так і особисто. Для меблевого магазину підходить легкий, сучасний, красивий дизайн. Саме такі проекти створюють дизайнери студії ARTSHUM.
Проекти дизайнерів студії - це не просто наша робота, але і як форма мистецтва. Змінити дизайн інтер'єру магазину меблів допоможуть наші практичні варіанти за розумними цінами.
Основна увага приділяється новому, унікальному і захоплюючому дизайну, який здивує вас, і тут ви знайдете все, що захочете.


ДИЗАЙН МАГАЗИНУ МЕБЛІВ


Експерименти зі стінами, роблять приміщення неповторним, а також створюють тимчасовий фон, який може бути перефарбований або використаний для декорації стіни.

Щоб створити просторовий вид, виставкові платформи використовуються в різних кінцях магазина. Підлога в паркеті і килимах, використовувані в синхронізації з стелями, допомагають створювати цікаві моменти в магазині, щоб привернути відвідувача до товару.

Напрямок нашого дизайну на створення домашнього середовища, надихаючі ігрові кімнати, спальні, кухні загальні приміщення. Покупець може це побачити і оцінити і йому легше буде прийняти рішення.


ДИЗАЙН МАГАЗИНУ МЕБЛІВ

В дизайнерської компанії ARTSHUM співробітники працюють з самими різними дизайнерськими ідеями, які вміють перетворювати будь-яке приміщення в красиве, привабливе простір. Наші дизайнери беруть ваш стиль і ідеї і реалізують їх в повному обсязі і зроблять все, щоб покупець побачив широкий вибір меблів в магазині.

Студія ARTSHUM пропонує дизайнерські послуги за цінами, за якими вам важко сказати «ні». Ми прагнемо до великої економії в обслуговуванні клієнтів. Наші фахівці нададуть вам безліч варіантів стилю і матеріалу на вибір.

Дизайнери ARTSHUM спеціалізуються на функціональних і сучасні модні тенденції сучасного дизайну, адаптованих до інтер'єру меблевого магазину. Робимо свою роботу якісно і термін!