Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру магазину подарунків


Дизайн магазина подарков

Інтер'єр магазину, його атмосфера та вітрини грають життєво важливу роль в прийнятті рішень про покупку. Місце продажу не тільки має бути красивим, а й в першу чергу відображати дух і характер запропонованого товару.

Дизайн інтер'єру магазину подарунків


Створити подібний інтер'єр можуть професіонали своєї справи - дизайнери студії ARTSHUM. Багаторічний досвід і впровадження сучасних тенденцій оформлення допоможе відобразити в дизайні інтер'єру магазину подарунків притягальну принадність. Весь дизайн націлений на акцентування уваги покупця на товар.

Дизайн інтер'єру магазину подарунків

Проект робить простір для можливості відвідувачам затриматися на тривалий час в вашому магазині. Особливе розташування продукції буде привертати увагу. Інтер'єр сприяє пробудженню в відвідувача бажання купувати подарунки і собі і близьким.


Дизайн інтер'єру магазину подарунків

Освітлення, як посередник з продажу.

Успішне освітлення надає 40% вплив на реалізацію акта покупки. Застосовуючи нові технології ламп, можна поліпшити освітлення, знижуючи витрати на його споживання і технічне обслуговування.
Існує два типи освітлення: загальний і пунктуальний, який спрямований на продукт.


Дизайн інтер'єру магазину подарунків

Світло створює контраст між джерелом яскравого світла і більш тьмяним. Тому клієнтові пропонується перейти до певного продукту, який ви хочете продемонструвати.

Інші елементи також повинні працювати: кольору, музика, аромати. Швидкого погляду на магазин досить, щоб зрозуміти, що тут знаходиться.

Сучасне оформлення та широкий вибір рішень змушують наших дизайнерів бути в пошуку нових тенденцій для створення і оформлення магазинів подарунків.