Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру магазину продуктів


Хочете в своєму продуктовому магазині оновити стиль? Студія дизайну ARTSHUM пропонує широкий вибір дизайнерських ідей для створення несхожого на інші магазини унікального стилю особисто для вашого інтер'єру продуктового магазину. Наші послуги включають в себе макети магазинів, планування, дизайн інтер'єру та інсталяції.


дизайн интерьера магазина продуктов

Концепція дизайну магазину відбивається за допомогою колірних фарб і поділ на різні відділи. Кольори підбираються для того, щоб покупці почували себе комфортно в магазині.


Дизайн інтер'єру магазину продуктів

Дизайн націлений на підвищення купівельного попиту. Зробити кожен відділ таким, щоб було його приємно відвідати ще раз. Натхненні сучасними тенденціями, ми створюємо торгове місце легко впізнаваним. Магазин починається з логотипу та рекламної вивіски. Це простий спосіб вплинути на покупців.

Дизайн інтер'єру магазину продуктів

Колірна палітра грає важливу роль для інтер'єру. Це служить міцним зв'язком між простим дизайном і привабливими елементами обладнання з найкращою функцією обслуговування покупців. Диференційоване освітлення, створює структуру просторому інтер'єру, підкреслюючи окремі зони і полегшуючи клієнтам пошук їх в магазині

Дизайн інтер'єру магазину продуктів

Вибирайте сподобалася з представленого широкого набору стилів для інтер'єру, а наші фахівці допоможуть вам професійною консультацією налаштувати свій стиль. Кольоровий макет інтер'єру вашого магазину буде відправлений вам на схвалення. Як тільки ви схвалите дизайн, ми починаємо роботу. Маючи багаторічний досвід роботи з дизайном магазинів, ми дивимося на ваш магазин з точки зору вашого клієнта. Потім розробляємо дизайн, щоб надати покупцеві найкращі враження від покупок, які ваш магазин може запропонувати.


Дизайн інтер'єру магазину продуктів

Дизайнери студії ARTSHUM докладає всіх зусиль, щоб розробити план проектування, який включає в себе ваше унікальне бачення. Потім, разом, ми працюємо як команда, що впроваджує ідеї і пропозиції, до тих пір, поки остаточні деталі не будуть встановлені.

Дрібні деталі дизайну, мають велике значення. Це гарантія того, що кожен елемент дизайну не тільки функціональний, але і естетичний. Наша команда дизайнерів знає, як поєднувати кожну деталь, щоб створити приголомшливі результати.