Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн-проект інтер'єру офісу, замовити в Києві


ДИЗАЙН ОФІСУ

Ні для кого не секрет, що правильне облаштування офісу - це не тільки одна з складових успіху будь-якої компанії, але і важлива частина її іміджу. При цьому не треба бути великим фахівцем, щоб зрозуміти, що інтер'єр солідного банку має докорінно відрізнятися від інтер'єру, наприклад, туристичного бюро. 

Дизайн інтер'єру туристичного офісу

Існує кілька основних напрямків, які використовують дизайнери в своїй діяльності. Багато десятків років не виходить з моди класицизм і його варіанти - ампір і англійський стиль. Для нього характерні дорогі матеріали, сувора меблі, плавні і чисті лінії. Як правило, традиції класицизму використовуються при облаштуванні банків, юридичних контор, кабінетів високих начальників.

ДИЗАЙН ОФІСУ

Стиль «модерн» являє собою легкість, витонченість, якусь химерність.Передбачає застосування всіляких ширм, драпіровок, гнутих меблів, візерункового скла. У такому вигляді дизайнери оформляють зазвичай театральні офіси, приміщення антикварних і художніх салонів.

ДИЗАЙН ОФІСУ

І, нарешті, сучасний Hi-Tech. Цей стиль успішно використовує для облаштування своїх офісів більшість компаній і фірм. Ремонт офісів, виконаний в хайтек, яскраво відображає і скажений темп повсякденного міського життя (що особливо характерно для Москви), і успішність компанії.Крім того, він передбачає використання високих технологій та в процесі проведення ремонту, і безпосередньо в облаштуванні офісу.
Хайтек - це максимальна функціональність, високий комфорт, презентабельність. Інтер'єр будь-якого офісу в цьому стилі розповість про його власників набагато більше, ніж найдорожча і барвиста реклама.Тенденції хайтека припускають використання великих за площею приміщень.

дизайн інтер'єру будівельного офісу

При цьому моделювання простору виконується стаціонарними і мобільними перегородками. Найчастіше вони бувають прозорими. Тим самим співробітникам забезпечується кращий візуальний і акустичний комфорт.Також перегородки можуть виконувати функцію кріплення до них меблів та комунікацій.

ДИЗАЙН ОФІСУ

Облаштування офісу - це не тільки краса і зручність співробітникам і відвідувачам. Справжній, яскраво виражений, стиль повинен відображати корпоративний дух компанії. Кожен клієнт повинен буде відразу зрозуміти, що він шукав саме те, що йому потрібно. 
Саме тому ремонт офісів повинен починатися з розробки професійного дизайн - проекту, в якому будуть враховані абсолютно всі аспекти майбутньої роботи: від місця розташування офісу до напрямки діяльності компанії.