Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру офісу


ДИЗАЙН ОФІСУ

Незалежно від того, чи хочете ви почати облаштування з нуля або змінити існуюче простір офісу в те, що сприяє успіху, підвищує продуктивність роботи співробітників і допомагає залучити й утримати увагу клієнтів, студія дизайну ARTSCHUM допоможе в цьому. Бізнес вимагає робочого простору, яке відповідає його потребам.


ДИЗАЙН ОФІСУ


Наші дизайнери ніколи не застосовують один і той же підхід, коли розробляють офісні проекти. Фахівці ARTSCUM витрачають багато часу, щоб по-справжньому зрозуміти потреби вашої компанії і те, як ви використовуєте наявний простір. Потім робота проходить разом із замовником, де ви ділитеся і обговорюєте ідеї про те, як можна щось поліпшити, або змінити в інтер'єрі офісу.


Дизайн інтер'єру офісу


Після реального розуміння вашого бізнесу і як ви використовуєте офісні площі, дизайнери будуть тісно співпрацювати з вами, щоб розробити концепцію, яка не тільки задовольнить потреби вашої компанії сьогодні, але також буде відповідати майбутнім потребам.

НАША КОМАНДА ДИЗАЙНЕРІВ ІНТЕР'ЄРУ вибере відповідний ВАРІАНТИ ДЛЯ ВАШОГО ОФІСУ.

Додаткові кольори і текстури тканини, оздоблення та декоративні штрихи використовуються з урахуванням ваших уподобань і цін. Ми також плануємо, де кожен з цих елементів буде існувати в вашому офісі, щоб забезпечити оптимальне використання простору.


Дизайн інтер'єру офісу


Як тільки наші фахівці отримають ваше схвалення концепції дизайну, вони створюють цифрову візуалізацію вашого нового офісного простору, щоб ви могли провести віртуальну екскурсію по майбутньому офісу своєї компанії.

Всі проектні та концептуальні роботи після цього моменту, перетворюються в докладні технічні креслення, які наша проектна команда використовує, щоб оживити ваш офіс на замовлення. Наш унікальний процес побудови дизайну гарантує, що ми подбаємо про все, включаючи будівництво, установку комунікацій і меблів.

Наші дизайнери проектують наявні площі так, як заслуговує ваш бізнес і співробітники компанії