Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Дизайн інтер'єру квартири-офісу


КВАРТИРА-ОФІС

Створення простору для домашнього офісу

Створення ідеального домашнього офісу - простір, яке є функціональним і надихаючим! Однак, проектування дизайну квартири-студії може бути проблемою, тим більше, коли вам потрібно вирізати це необхідний простір зі своєї власної квартири. Але тільки тому, що ваша квартира має обмежений квадратний метр, не означає, що ви не можете мати офіс своєї мрії.

 квартира офіс


 

КОМПАНІЯ "ARTSHUM" НАДАЄ ВЕСЬ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ ЩОДО СТВОРЕННЯ І ПРОЕКТУВАННЯ ДИЗАЙНУ КВАРТИРИ-ОФІСУ.

Лідируючі позиції компанії "ARTSHUM" на українському ринку, а також інноваційні технології сучасного дизайну дозволяють нам втілювати в життя найсміливіші бажання наших клієнтів. Ми пропонуємо надійні послуги з перепланування і ремоделированию вашої квартири! Наші фахівці поліпшать зовнішній вигляд вашого будинку і робочого місця відповідно до ваших уподобань, побажаннями і можливостями.

квартира офіс


Все, що вам потрібно - це творчі ідеї та креативний підхід наших дизайнерів, для багатоцільового використання, і ви зможете створити ідеальне робоче простір, незалежно від метражу вашої квартири. Щоб допомогти вам втілити свої бажання, ми розробили деякі стратегії для створення практичного і добре продуманого домашнього офісу навіть в самих маленьких приміщеннях.


домашній офіс


Теорія та практика

Основа: переконайтеся, що у вас є все необхідне, щоб налаштувати свій новий домашній офіс. Крім пошуку правильних предметів і постачальників, вам також необхідно подумати про дизайн.

Найпростіший спосіб вписатися в ваше нове простір - це розблокувати те, що у вас вже є. Перш ніж ви зважитеся на перепланування вашого житла, в квартиру-офіс, подумайте про те, щоб позбутися від усього, що ви не використали за останній рік.


Максимізуйте характер: одна з найцікавіших речей в офіс-квартирах - це те, що вони часто мають унікальні деталі. Подумайте про розташування свого робочого простору навколо існуючих архітектурних деталей, таких як:

  1. цікавий дизайн вікна;

  2. відкрита цегляна стіна;

  3. еклектичні деталі, які роблять простір унікальним і природним.


При додаванні дизайну до вашого особистого простору вам потрібно збалансувати сміливість з потрібним обмеженням.

Максимізація невеликого простору може бути складним завданням, але як тільки ви приймете рішення, фахівці компанії "ARTSHUM" допоможуть вам створити функціональну область, яка задовольняє як ваші потреби в роботі, так і життя - це виклик, який вам сподобається! Незалежно від того, які обмеження вашої квартири, дизайнерські та логістичні рішення проекту "квартира-офіс" від компанії "ARTSHUM" допоможуть вам максимально використовувати вашу власність і перетворити крихітну проблему в великий успіх!