Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Кований флюгер купити, замовити в Києві, фото, ціна, опис

Дизайн студія Artshum займається задоволенням найвишуканіших запитів. До них відноситься виготовлення флюгера. Це не просто символ минулої епохи, це ще і точний метеорологічний прилад, який вказує напрямок і силу вітру. Понад дві тисячі років тому було зроблено перший пристрій, що визначає напрямок і силу вітру. Цими кумедними і корисними фігурками захоплювалися представники різних народів і культур. З давніх часів флюгерам були притаманні символічні значення; символ бога погоди, вітру та інших явищ природи. У минулому часто виготовляли флюгера з позолоченої бронзи. В середні віки в Європі флюгер на вежі замку зазвичай зображував герб феодала. Популярність флюгерів збереглася до наших днів. В нашій студії Ви можете замовити і купити флюгер в різній техніці виконання. Флюгер, як ексклюзивний елемент архітектури, надає житловому будівництву повноту завершення об'єкта будівництва. Ми можемо виготовити замовлення за авторською методикою. Особливо ефектним стає кований флюгер. Ми представляємо величезну різноманітність фігурок на вежах, шпилях, ковзанах покрівлі. Особливо популярна фігурка півня – символу магії і пильності, який, сповіщає початок дня і настання ночі, за старими повір'ями, відлякує нечисту силу, пожежу і хвороби. Скульптура лелеки, символізує домашнє вогнище, мандрівки і нове життя.

У світі сучасних технологій інформаційний шум  змінює точність метеопрогнозів, а флюгер залишається доступним і при цьому досить простим і досить точним пристроєм для передбачення погоди. При цьому він залишається вишуканим елементом архітектури. Ми втілимо в реальність будь-яку вашу ідею!Флюгер, виготовлений в будь-якому матеріалі і різній техніці – робота під силу нашим професіоналам!

кований флюгер

кований флюгер

кований флюгер

У нашій дизайн студії інтер'єру і екстер'єру "ARTSHUM" ви можете замовити кований флюгер під потрібний вам розмір. Вартість розраховується індивідуально..