Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Курсы, уроки, 3d max, v-ray, archicad, avtocad, photoshop, artlantis, рисунок, живопись, композиция, скульптура, в группе, дистанционно, Киев

Курси, уроки, 3d max, v-ray, archicad, avtocad, photoshop, artlantis, малюнок, живопис, композиція, скульптура, в групі, дистанційно, Київ


Вам подобається винаходити, будувати і уявляти візуальні проекти? Ви творча і працьовита людина? Тоді студія дизайну «ARTSHUM» – це те, що вам необхідно! Навчальні курси в 3D-школі дизайну від компанії "ARTSHUM", відкривають для вас нові можливості і перспективи.


Комплексна підготовка, індивідуальний підхід, і дистанційне навчання!

Навчання


Створюйте 3D-моделі і віртуальні архітектурні дизайни за допомогою наших досвідчених посібників. Ми пропонуємо для вас курси, які відкриють перед вами двері нових можливостей і перспективи нової і сучасної професії дизайнера:


 1. курс ArchiCAD;

 2. курс AutoCAD;

 3. курс 3D MAX (v-ray);

 4. курс Photoshop;

 5. курс графічного малюнка (на планшеті); 

 6. курс малюнка;

 7. курс живопису;

 8. курс композиції;

 9. курс скульптури. 


Студія дизайну "ARTSHUM" проводить набір на навчальні курси індивідуально, в групу, дистанційно за наведеними вище дисциплінами.


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ 

3D-дизайнери – це цифрові художники, які створюють візуальні зображення для передачі повідомлень цільовим аудиторіям. Ці зображення можуть бути у вигляді ілюстрацій, анімації, фотографій або тексту. Дизайнери беруть участь у всьому творчому процесі від концептуалізації і дизайну макета до остаточної розробки.


ІНФОРМАЦІЯ ПРО КАР'ЄРу

3D-дизайнери створюють візуальні матеріали, що відповідають конкретним вимогам клієнтів. Вони готують ескізи і розкадровки на основі цих вимог. Після затвердження концепцій, дизайнери створюють кінцеві продукти з використанням комп'ютерів і спеціалізованого програмного забезпечення. Графічні дизайнери з 3D-експертизою використовуються в різних галузях промисловості, включаючи кіно, трансляцію графіки, рекламу, публікацію і веб-дизайн. Вони можуть використовуватися як звичайні співробітники або можуть працювати за контрактом на позаштатній основі.


ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ КУРСИ 3D-ШКОЛИ ДИЗАЙНУ?

 1. Щоб зрозуміти, що сьогодні візуальні творчі методи більше не вивчаються на кутовому столі.

 2. Щоб вивчити справжні технічно «корисні» 3D-студії. Вивчення виробництва, яке фактично використовується на сьогоднішній день.

 3. Щоб досягти успіху в цьому бізнесі, вам необхідно розвивати спрагу знань про передові технології, які завжди знаходяться в русі.

 4. Нарешті, щоб пройти навчання, яке надає інструменти візуальної та технічної творчості, для інноваційного підходу до нових технологій знань та інформації.

Отже, наша порада – навчитися завжди перебудовувати свої знання.


СТУДІЯ ДИЗАЙНУ "ARTSHUM"

Дізнайтеся про освіту і підготовку, необхідну для того, щоб стати 3D-дизайнером. Отримайте швидкий огляд вимог, а також докладну інформацію про тренінги, посади і кар'єрні перспективи, щоб дізнатися, чи є даний напрямок цікавим для вас.

Якщо ви вирішили стати 3D-дизайнером, тоді вам просто необхідні потужні комп'ютерні навички, а також знання про кар'єру в цій області, бачення графічного дизайну і образотворчого мистецтва, які надає для вас студія дизайну "ARTSHUM". Ви дізнаєтеся все про методи освітлення, ефекти і анімації, а також про програмне забезпечення для фотозйомки і комп'ютерного проектування!


Навчання в студії дизайну «ARTSHUM» –  це сукупність педагогічних знань і послідовних інтерактивних інструментів, тісно пов'язаних з виробничими студіями сучасної архітектури. Зареєструйтеся зараз і приєднуйтесь до нашої студія дизайну "ARTSHUM"!