Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Художественная роспись стен маслом, акрилом, заказать роспись стены Киев, фото, цена, описание

Художній розпис стін маслом, акрилом, замовити розпис стіни Київ, фото, ціна, опис


Розпис стін

Роспись стен еще с давних ще з найдавніших часів вважався гарним смаком і надбанням тільки обрани.

Ви можете відчути себе обраними. Наші художники розпишуть Вам стіни в будь-якому стилі маслом або акриломі Ви на довгі роки забудете про оформлення інтер'єру. Ми даємо гарантію на нашу роботу високої якості від 3 років! Протягом яких при необхідності будемо підтримувати ту красу, яку створили у Вас. Задоволені клієнти і позитивні відгуки ця наша візитна картка.


 

Стіна під розпис вимагає підготовки. Найефектніший розпис розпис вийде на абсолютно рівній поверхні досить великого розміру. Визначьтеся з масштабом малюнка — маленький фрагмент на великій стіні може загубитися, а велике зображення в малій кімнаті важко сприймається. акож в тісних приміщеннях краще уникати декоративного орнаменту, візерунків, елементів. Розпис по стилю і колористиці повинен гармоніювати з меблями, підлогою, дизайном дверних прорізів.. 

Розпис на стіні розкриється повною мірою, якщо правильно підсвітити її.  Правильне розташування цих елементів, художнє колірне рішення, здатне надати індивідуальність найбанальнішому інтер'єру.