Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Скульптура

Скульптура паркова, садові, декоративна, сучасна, фото, ціна, опис.


Скульптура

Скульптура - це одне з найдавніших форм образотворчого мистецтва, яке в будь-які часи залишається актуальним способом прикраси інтер'єру і екстер'єру. Ми зможемо втілити в скульптуре будь-який задум, будь-яку ідею. На сайті ви можете побачити садову, паркову, сучасну, інтер'єрну  декоративну скульптуру. 
Скульптура поряд з усім сучасним мистецтвом, виникла як частина спроби суспільства взаємодіяти з міським, промисловим і світським суспільством.

З ЧОГО ПОЧАТИ: що говорить вам скульптурна п'єса? Чи залучає вона вашу індивідуальність, вашу інтелектуальну або філософську сторону? Визначте, чи є це частиною вашої особистості, яку ви хочете відобразити в вашому просторі. Головною директивою досвідченої команди дизайнерів компанії "ARTSHUM", є відображення особистості власника в кожному просторі, яке ми створюємо. 

СТИЛЬ: є способи інтегрувати скульптуру в традиційний ландшафт. Це дозволити вашого місця ожити. Розглянемо зіставлення з цими чотирма критеріями:

  1. размер;

  2. форма;

  3. цвет;

  4. текстура.


Переконайтеся, що два або три з цих критеріїв відповідають як пейзажу, так і вашому проекту, щоб забезпечити цікавий контраст вашому дизайнерському рішенню. Наприклад, іржава сталь або патінірованная мідна деталь можуть добре поєднуватися з чагарниками з помаранчевої або мідної листям.


Вертикальна скульптура може добре поєднуватися з аналогічними вертикальними рослинами, такими як бамбук. Звертаючи увагу на ці чотири критерії зіставлення, навіть найсучасніша скульптура може бути заземлена в традиційному саду або навпаки.

РОЗМІР: якщо ваша скульптура призначена для фокуса, розгляньте найбільш підходящий варіант і збільште її на третину при необхідності.


РОЗМІЩЕННЯ: де розмістити скульптуру має першорядне значення. Якщо скульптура повинна бути фокусом, подумайте про те, як розмістити її на візуальної осі з вікнами будинку або з терасою. Якщо це потрібно побачити з кількох фокальних точок, подивіться на неї з кожної точки перед її розміщенням. Іноді переміщення частини всього на шість метрів вліво або вправо може мати велике значення.

Кілька скульптур можуть бути добрими помічниками в саду, якщо розташування кожної з них ретельно продумано. Звивисті доріжки створюють прекрасне середовище для зростаючої колекції скульптур. Зрештою, ваш сад повинен бути місцем, очікують вивчення і відображенням вас, його творця.


Cкульптура з дерева, кераміки, бетону, чавуну, міді, пінопласту і т.д. будь-якої складності будь-якого масштабу створять наші професійні скульптори прикрасивши Ваш інтер'єр або прибудинкову територію облаштувавши її і з'єднавши її в єдиний ансамбль з будинком. Розставивши той необхідний акцент, який необхідний Вашому простору. Толі цескульптуры відродження, конструктивізму, постмодернізму та інші стилі. Відобразити Ваш портрет або портрет близьких як це робили цезарі і імператори. Наші скульптуры що не була піддана атмосферних впливів тому вони будуть радувати Вас і взимку і влітку. На присадибній ділянці, в будинку або в квартирі.