Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Інтер'єрна скульптура, фото, опис.

Інтер'єрна скульптура, фото, опис.

Інтер'єрна скульптура – одна з вкрай важливих складових будь-якого житлового приміщення: будинку, квартири, офісу.

ИВідомо, що будь-який інтер'єр відображає характер і зовнішній світ власника. Підбираючи скульптури, пам'ятайте про це!


Інтер'єрна скульптура


Інтер'єрна скульптура має досить сильний вплив і на мешканців приміщення, тому в ньому не повинно бути нічого зайвого, все повинно бути ідеально. Всі складові повинні надавати гармонійне вплив на оточуючих.

Робота нашої дизайн студії складається з тематичного підбору інтер'єру, створення ескізу скульптури, детальної технічної опрацювання.


Інтер'єрна скульптура


Наші фахівці допоможуть зробити Ваш інтер'єр унікальним.Настінні фігури, скульптури, бюсти, як правило, повинні бути невеликих розмірів і поєднуватися з тією площею і територією, яку вони оживляють. Предмети в будинку можуть поєднувати практичну і декоративну значущість; наприклад ручки дверей, посуду, колони статуй.
 За допомогою цих творів, реалістичних і абстрактних, можна додати інтер'єру неповторність і привнести таємничість мешканців простору. У сучасному суспільстві інтер'єрна скульптура зазнає творчий підхід. Це дає можливість втілити в дійсність найнеймовірніші ідеї господаря. 


Інтер'єрна скульптура


Скульптура може бути представлена як самостійний художній об'єкт, так і у вигляді різних конструктивних елементів. Замовляючи інтер'єрну скульптуру, Ви можете зупинитися на будь-якому матеріалі: бетон, шамот, дерево, алюміній, мідь, латунь.


Інтер'єрна скульптура


Тематичний підбір інтер'єру для Вашого будинку - це завдання, яке вирішується нашими фахівцями. Ми чекаємо ВАС для оформлення  будинку, котеджу, квартири i і інтер'єрної скульптури в ньому!