Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Скульптура малих форм, фото, опис.

Скульптура малих форм, фото, опис.


Скульптура малих форм

-один із важливих видів професіоналізму нашої дизайн студії. Скульптура малих форм – найбільш поширений вид скульптури. Вона присвячена різній тематиці. Виникла ще на зорі розвитку людського суспільства, свідчення тому знахідки при розкопках, у вигляді виробів з каменю, глини, різьблення по дереву. 


 Дрібна пластика включає в себе як твори круглої скульптури,так і рельєфи: декоративні медальйони, пам'ятні медалі, гліптики. Так називають мистецтво різьблення по дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, на склі і слонової кістки (грец. Glyptike, від glypho – вирізаю) До скульптури малих форм відносять античні теракотові, бронзові і порцелянові фігурки, японські нецке і ін. Перевага дрібної пластики перед великою є її масовість. Для самовираження дрібної пластики повинен бути досить високим професіоналізм художника. Вдало поєднуючи колір з об'ємом художник досягає важливий ефект змістовної монументальної роботи. Основні жанри цієїскульптури: портрет, побутова пластика, анімалістика. Жанр скульптури присвячений зображенню тварин називається анімалістикою. Практично всі жанри життя людини здатна зачіпати мала пластика. При створенні таких робіт професіонал використовує широкі можливості імпровізації і експерименту.

Для створення скульптура малих форм створення скульптури малих форм використовують такі матеріали: фарфор, кістка, теракоту. Велику популярність має різновид глини – шамот, також епоксидної смоли і синтетичної пластики. Наші фахівці дуже професійні в анімалістиці, використовуючи мельхіор і мідь для створення природної доцільності форм, кольору і руху. Всі роботи ексклюзивні, практично неповторювані. Але при бажанні замовника можна зробити найбільш типові фігурки тварин з бажаними звичками. Будь-яка скульптура малої форми, пропонована нашою дизайн  студією може бути використана для виділення акценту в будь-якому інтер'єрі, оживляючи життєвий простір. При цьому ефект відтворення може бути величезним навіть при малому розмірі форми. А це дозволяє економити життєвий простір, не захаращуючи площу проживання. Наші фігурки стануть невід'ємною частиною вашого побуту і інтер'єру! 

Ми з радістю прикрасимо Ваш побут!