Ваше сообщение успешно отправлено!

Оставить заявку

Заказать звонок

Замовити 3D візуалізацію

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ-3D, інтер'єру, будинки, квартири, кафе, ресторану, офісу, моделі, об'єкта, ванною, онлайн, замовити в Києві


У нас ви можете замовити 3d візуалізацію будинку, квартири, офісу, ресторану, кафе, кімнати, вітальні, кухні, ванної кімнати, спальні, об'єктів, моделей будь-якої складності.
За Вашим технічним завданням ми створимо 3d модель.

У сучасному світі 3D-технологія є невід'ємною частиною нашого життя, оскільки вона охоплює всі галузі. Такі галузі як будівництво, медицина, розваги та культура, інтернет, косметологія, реклама та інші, широко використовують 3D-графіку.
3D-візуалізація дуже корисна для архітектури та будівництва, дизайну та реклами, туризму і нерухомості. Технічна здійсненність візуалізації-3D архітектурного проектування часто використовується в цих областях, щоб візуально продемонструвати пропонований проект для клієнтів та інвесторів. Це полегшує можливість побачити красу пропонованого проекту, оскільки представлені реальні фотографії архітектурних проектів.

Візуалізація-3d інтер'єру, приклади:


Візуалізація-3d інтер'єру


Компанія "ARTSHUM" надає високоякісні послуги візуалізації інтер'єру для клієнтів. Ми підкреслюємо конкретні потреби, пропонуючи дизайнерські послуги для широкого кола клієнтів – від власників будинків до власників комерційних приміщень. Ми використовуємо новітні інструменти і технології (3ds max, Vray), щоб дати вам бажану якість.           

Наша команда оснащена останніми інноваційними технологіями, що дозволяють обробити замовлення будь-якої складності. Ми орієнтуємося на якість і своєчасне виконання з використанням моделей 3D-дизайну відповідно до ваших вимог. Наші послуги базуються на ваших потребах, і в той же час відповідають стандартам і нормам даної галузі.


Візуалізація-3d інтер'єру

Наші послуги візуалізації-3D інтер'єру і послуги візуалізації пропонують вам такі переваги:

  1. реалістичні презентації вашого плану проекту

  2. Чітке розуміння вашого проекту в повній мірі, щоб усунути помилки з самого початку.

  3. М- максимальне використання всіх доступних ресурсів.

  4. Оцінка вартості та економія.

  5. краще аналізувати дизайн інтер'єру і планування.

  6. Аналіз слабких місць в дизайні інтер'єру \ схемі проекту

  7. Чітке розуміння всіх аспектів вашого дизайну інтер'єру щодо умов текстури і освітлення..


Візуалізація-3d інтер'єру


Архітектурна візуалізація-3D інтер'єру (будинків, квартир, кафе, ресторанів, офісів, об'єктів будівництва, ванних кімнат або віталень, які ви можете замовити онлайн, а також в місті Києві) – це комп'ютерне графічне зображення інтер'єру чи екстер'єру будівельного проекту, яке демонструє всі його відмінні особливості. Це означає, що всі характеристики пропонованого будівлі з його естетичною цінністю будуть представлені графічно, з використанням відповідних комп'ютерних програм.

За допомогою візуалізації-3D ви можете ефективно представити свій проект з повним зображенням конструкції і дизайну. Залежно від вашого передбачуваного результату ці зображення можуть включати в себе інших фахівців, таких як визуализатор, 3D-аніматор, дизайнер, експерт по складу, арт-директор, менеджер проектів і т. д. 

ВАРТІСТЬ 3D-візуалізації:

Розрахуйте вартість 3D-візуалізації вашого проекту:

Метраж, м² Пакет
Мінімум
Пакет
Бізнес
Пакет
Преміум
Терміни, робочих днів
до 80 м²
60 грн./м²  80 грн./м² 110 грн./м² 10
80 - 200 м² 40 грн./м² 60 грн./м² 90 грн./м² 20
200 - 400 м² 30 грн./м² 45 грн./м² 70 грн./м² 25
от 400 м² 25 грн./м² 35 грн./м² 60 грн./м² 30

В результаті ви отримуєте набір зображень свого інтер'єру в фотографічній якості в форматі JPG з роздільною здатністю 2000х1500 точок на дюйм, достатнім для отримання якісної друкованої копії формату А4.

Свою роботу ми можемо проілюструвати прикладами, виконаними в різних стилях:


ВІЗУАЛІЗАЦІЯ-3D екстер'єру, ПРИКЛАДИ:


ВІЗУАЛІЗАЦІЯ-3D екстер'єру

візуалізація фасаду

візуалізація фасаду

візуалізація фасаду
візуалізація фасаду

візуалізація фасаду

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ-3D екстер'єру, ПРИКЛАДИ:

візуалізації-об'єктів візуалізації-об'єктів візуалізації-об'єктів візуалізації-об'єктів

Одним з найбільш важливих і всеосяжних напрямків в архітектурній візуалізації є дизайн інтер'єру. Це стосується деталей вашого внутрішнього плану, такого як колір стін: будинків, квартир, кафе, ресторанів, офісів, об'єктів.

Залишилися питання?
Зателефонуйте нам по телефону +38 (068) 099-18-88 і отримаєте нашу консультацію. Або скористайтеся чатом (справа внизу сторінки) і задайте питання онлайн.
Ми відповімо на будь-який хвилюючий вас питання в даній тематиці